Zawody spławikowe o Puchar Burmistrza 2007

Zawody spławikowe o Puchar Burmistrza Miasta Pułtuska zostały rozegrane w dniu 03.05.2007r., jak wszystkie nasze majowe zawody, na kanałku w Pułtusku. Wystartowało 19 zawodników. Również i tym razem mieliśmy gości, jednak tylko z Przasnysza. W użyciu były tyczki i uklejówki. Jak to zwykle bywa ryby chętnie współpracowały tylko na początku, pierwszą godzinę (całe zawody trwały 3 godz.). Później trzeba było kombinować i namawiać je do brania. Ci, którym się to nie udało konsekwentnie łowili ukleje.
Tym razem było ciepło, więc ukleje żerowały bardzo dobrze. 0,5m - 1,0m pod powierzchnią żerowały te większe, więc kto je znalazł mógł podgonić czołówkę (czyt. Łukasza Wójtowicza, który płoteczki na tyczkę miał praktycznie cały czas - łowił je na jedną ochotkę).
Pojedyncze osoby na pół godz. przed końcem zawodów znowu zaczęły łowić białą rybę ale już było za późno. Jak zwykle łowiono płotki, krąpie, leszcze i ukleje.

Na rozdanie nagród przyszli nasi Burmistrzowie: Wojciech Dębski i Zenon Kowalewski i rozdali ufundowane nagrody.

Za miejsca I - III były to puchary oraz dodatkowo za miejsca I - V nagrody rzeczowe: wędki.

Również poczęstunek dla zawodników, sędziów oraz innych osób pomagających przy przeprowadzeniu zawodów był ufundowany przez Burmistrza.

Klasyfikacja:

I miejsce - Łukasz Wójtowicz
II miejsce - Artur Pas
III miejsce - Marcin Majewski
IV miejsce Andrzej Nowakowski
V miejsce - Robert Kruszewski
Pragnę naszym Panom Burmistrzom podziękować za obecność i ufundowane nagrody, zawodnikom za ciekawą, sportową rywalizację oraz wszystkim osobom dzięki których to pracy, zawody te mogły się odbyć.

Do obejrzenia pozostałych zdjęć z zawodów zapraszam do Galerii Wędkarskiej.

Marcin Majewski

Komentarze

Popularne posty