Zakończenie szkółki wędkarskiej

W niedzielę 21 czerwca zakończyła się szkółka wędkarska. W tym roku szkółkę wędkarską prowadził Pas Artur. Dzięki nowemu Zarządowi Pułtuskiego Koła Wędkarskiego które było organizatorem i zarazem refundatorem tego przedsięwzięcia tradycja szkółki wędkarskiej mogła być kontynuowana.

W zajęciach uczestniczyło kilkanaścioro dzieci. Byli to zarówno uczestnicy szkółki jak również dzieci z poza szkółki wędkarskiej, które zakwalifikowały się do zawodów okręgowych i chciały zdobyć cenne porady, które pomogłyby im w starcie na zawodach okręgowych Do końca szkółki nie udało się wytrwać wszystkim uczestnikom. Jednak ci którzy dotarli do końca otrzymali cenne nagrody wędkarskie. Zdobyta na zajęciach teoretycznych jak i praktycznych wiedza na pewno wszystkim bardzo pomogła i z pewnością zaowocuje w przyszłości.


W 2009r. Mistrzem Szkółki Wędkarskiej został Tomasz Miłoszowski (pierwszy z prawej). Drugie miejsce zdobył Dawid Brach (w środku), a trzecie Krzysztof Bajno (pierwszy z lewej). Jednak gratulacje należą się wszystkim uczestnikom.
Artur Pas

Komentarze

  1. Marcin Majewski22 czerwca 2009 09:36

    "Dzięki nowemu Zarządowi..." - tak było przy poprzednim Zarządzie i jeszcze wcześniej. Jest to działalność statutowa. Żadna łaska. Jako wieloletni sekretarz Okręgu powinieneś o tym wiedzieć. Zawsze Szkółka była w pełni finansowana przez Koło.

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty