Puchar Starosty 2011

3 maja na Kanale A w Pułtusku odbyły się otwarte zawody spławikowe o Puchar Starosty Powiatu Pułtuskiego. W zawodach wystartowało 35 wędkarzy rywalizujących w jednej kategorii wiekowej bez podziału na juniorów i seniorów. Z powodu wysokiego poziomu wody w rzece Narew śluzy na Kanale nie zostały jeszcze otwarte i zawody odbyły się na stojącej na Kanale wodzie. Zawodom towarzyszyła iście późno jesienna aura, było pochmurnie i bardzo zimno.


Wśród łowionych ryb dominowała drobna ryba: płotki, krąpie i ukleje. Ryby generalnie nie żerowały zbyt dobrze i tylko jeden zawodnik złowił ponad 2 kg. Zwycięzcą został Łukasz Gałązka z wynikiem 2115. Po zakończonych zawodach wszyscy spotkali się na terenie PZW, gdzie czekał gorący posiłek i puchary. Puchary wręczył zwycięzcom przedstawiciel Starostwa Pan Witold Saracyn.

Wyniki Pucharu Starosty:

1. Gałązka Łukasz - 2115
2. Hałas Mariusz - 1850
3. Krakowski Robert - 1150
4. Majewski Marcin - 1140
5. Kowalski Dariusz - 1060


Gratulacje dla wszystkich zawodników, którzy wytrzymali do końca w tak niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Zapraszamy za następny Puchar Starosty za rok. Więcej zdjęć z tych zawodów w Galerii wędkarskiej.

Komentarze

Popularne posty