DS na Gaiku

W niedzielę 4 września 2011 roku na Gaiku spotkali się miłośnicy DS. Na pierwsze w tym roku zawody w wędkarstwie gruntowym organizowane przez Koło Nr 1 w Pułtusku stawiło się 20 wędkarzy, wśród nich jedna kobieta. Pierwsza niedziela września była jednym z najcieplejszych dni tego lata. Na pogodę wędkarze narzekać nie mogli, ale ryby w Narwi tego dnia brać nie chciały.

Nie pomagały cudowne zanęty i przynęty, ryby nie brały ani na białe ani na czerwone robaki. Cieniutkie szczytówki feederów jak zaklęte ani drgnęły. Na 20 startujących ryby złowiło 6, z tego 2 wędkarzy złowiło po jednej uklejce. Ozdobą zawodów był ponad 3 kg leszcz złowiony przez Piotrka Arbudzińskiego.


Wyniki końcowe zawodów:

1. Arbudziński Piotr - 3030
2. Szczesik Marek - 1475
3. Lasocki Andrzej - 255
4. Trzciński Andrzej - 85
5. Kwiatkowski Krzysztof - 25
6. Sikorski Piotr - 20

Zarząd Koła PZW Nr 1 w Pułtusku zaprasza w najbliższą niedzielę na następne zawody w wędkarstwie gruntowym. Zawody odbędą się na rzece Narwi w dniu 11 września 2011 roku. Rywalizacja odbędzie się w jednej kategorii wiekowej. Zbiórka zawodników o godzinie 7.00 na Gaiku. Zawody mają charakter otwarty, wystartować może każdy kto ma kartę wędkarską. Dla najlepszych czekają puchary i nagrody rzeczowe. Zapraszamy wszystkich miłośników DS.

Na pozostałe zdjęcia z tych zawodów zapraszamy do naszej galerii.

Komentarze

  1. Zaraz tam trzeba było pisać, ze po jednej uklejce :p
    poważnie to jeszcze NIGDY nie byłem na czuja, żeby tak nic nie brało (i to na niemalże 20 wędek)

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty