Zawody z okazji XV Dni Patrona Pułtuska

Tradycyjnie już jednym z punktów podczas obchodów Dni Patrona Pułtuska św. Mateusza są zawody wędkarskie. W tym roku zawody odbyły się na miejskim Kanale 22 września 2012 roku. Wędkarze zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe: do lat 14 i powyżej. Tradycyjnie też nie dopisała pogoda, nie padało, ale było zimno.W kategorii wiekowej do 14 lat wystartowało 10 zawodników, w kat. powyżej 14 lat 9 wędkarzy. Tradycyjnie na tym łowisku dominowała ukleja, ale złowiono również sporo płoci, krąpi, trafiały się leszcze i okonie. Ryby połowili właściwie wszyscy startujący, tylko jeden wędkarz nie zgłosił do wagi ani jednej rybki. Rywalizacja była wyrównana, zawodnicy do końca walczyli o zwycięstwo.

Na zakończenie zawodów wszyscy startujący spotkali się na terenie PZW, gdzie czekał gorący poczęstunek. Najlepsi otrzymali puchary i nagrody rzeczowe, które zawodnikom wręczali Ks. Dziekan Wiesław Kosek, Burmistrz Pułtuska Pan Wojciech Dębski oraz Zastepca Burmistrz Pułtuska Pan Zenon Kowalewski.
Wyniki końcowe:

Kategoria do lat 14:

1. Nowakowska Wiktoria (Pułtusk) - 845
2. Romanowski Daniel (Pułtusk) - 650
3. Wysocki Dawid (Pułtusk) - 640

pozostałe miejsca w pliku: wyniki do 14 lat.

Kategoria powyżej 14 lat:

1. Wójtowicz Łukasz (Pułtusk) - 3510
2. Gałązka Łukasz (Mińsk Maz.) - 2895
3. Majewski Marcin (Pułtusk) - 2885

komplet wyników w pliku: wyniki powyżej 14

Na pozostałe zdjęcia z zawodów wędkarskich rozegranych podczas XV obchodów Dni Patrona Pułtuska zapraszam do galerii wędkarskiej.

Komentarze

Popularne posty